برای پیشرفت کشور باید از ذخایر ملی که همان منابع انسانی است، صحیح استفاده کنیم

برای پیشرفت کشور باید از ذخایر ملی که همان منابع انسانی است، صحیح استفاده کنیم

به گزارش خبرگزاری برنا، افشین مولایی سفید دشتی روز شنبه در نخستین گردهمایی فرهنگی آموزشی سازمان های مردم نهاد فعال حوزه فرهنگی، ورزش کشور که به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در اردوگاه فرهنگی تربیتی ایثار کردان برگزار شد، با بیان اینکه اصل هم افزایی در صدر اقدامات وزارت ورزش و جوانان قرار دارد، افزود: برای پیشرفت کشور باید از ذخایر ملی که همان منابع انسانی است، صحیح استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: توسعه و بهره گیری از ظرفیت های ورزشی منوط به توجه به منابع نیروی انسانی است و باید توجه بیشتری به این بخش شود.

مولایی سفید دشتی با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت سازمان های مردم نهاد، اظهار داشت: بهره گیری از ظرفیت نهادهای مدنی در توسعه ورزش همگانی، ورزش بانوان و مبانی فرهنگ ‌ورزش قهرمانی هدف اصلی این گردهمایی است.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش وزارت ورزش ادامه داد: برای اینکه بتوان از این ظرفیت ها استفاده کرد باید به ادبیات مشترکی در بخش ورزش برسیم.

مدیر کل ورزش و جوانان البرز نیز گفت: اجرای نظام نامه جامع فرهنگی کشور که به تصویب شورای عالی فرهنگی رسیده انقلابی در جهت توسعه ورزش کشور است.

امیر غفرانی غفرانی افزود: توسعه ورزش و اخلاق محوری باید در صدر اقدامات قرار گیرد، بدون شک تبیین نظام نامه جامع فرهنگی ورزش یکی از مهم ترین اقداماتی است که در این همایش مورد توجه قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: این همایش آغاز توانمندی سازمان های مردم نهاد در حوزه فرهنگی ورزش است که امیدواریم دبیرخانه تخصصی و موضوعی ملی در استان و مناطق ملی در این باره تشکیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *